5 בשמים יוקרתיים לגבר

בשמים יוקרתיים לגבר

בשביל לבחור בשמים יוקרתיים לגבר, חשוב בשלב הראשון להכיר לעומק את המותגים היוקרתיים, אשר עומדים מאחורי אותם הבשמים. אם לגבר עבורו הבושם מיועד יש העדפה למותג מסוים, ניתן פשוט לברר פרטים לגבי בשמים חדשים של המותג. אם אין לו העדפה, מומלץ לערוך היכרות עם המותגים ועם סגנון הבשמים עליהם הם חתומים ובהתבסס על המידע הזה לבחור את הבושם היוקרתי המתאים:


CREED

קשה להתווכח עם ניסיון ולבית המותג Creed יש הרבה ניסיון – בכל זאת, הוא הוקם כבר בשנת 1760 ונחשב לאחד מבתי הבישום העתיקים.
המותג הוקם על ידי צ'ארלס קריד ומאז ועד היום הוא עובר בין הדורות – כאשר, כיום, הדור השישי למשפחה, עובד בשיתוף פעולה עם הדור השביעי.
בעבר בני המלוכה והאצולה היו מתבשמים בבשמים של המותג ולאחר מכן, גם שחקני הקולנוע והפוליטיקאים הגדולים והמובילים כמו: ג'ון קנדי וצ'רצ'יל התבשמו גם הם בבשמים של קריד.
המותג התמחה לאורך השנים בעיקר בבשמים לגברים (רק ברבות השנים הוא החל להוציא גם ליינים המיועדים עבור נשים), כאשר הבשמים מבית המותג מתאפיינים באיכות בלתי מתפשרת וכוללים מגוון רחב של ניחוחות קלאסיים ואהובים.
מיותר לציין, שלאורך השנים (הרבות) המותג הוציא מספר לא מבוטל של בשמים לגברים, אשר לכל אחד מהם המאפיינים הייחודיים לו – כך שאם אתם מחפשים בושם יוקרתי לגבר, אין ספק שבחירה באחד מבשמי המותג יכול לענות על מלוא דרישותיכם וציפיותיכם.

בושם קריד לגבר

ROJA

רוז'ה דאב החל את דרכו בעולם הבשמים, בשנת 1981, בבית הבשמים הצרפתי גרליין.
בשנת 2004, אחרי 20 שנות עבודה בגרליין, החליט להקים מותג משלו – Roja Dova.
המותג הפך בתוך זמן קצר להצלחה, בזכות הסטנדרטים הבלתי מתפשרים והשימוש בחומרי הגלם המשובחים ביותר בנמצא.
בשנים האחרונות, המותג היוקרתי, ממותג לאחד מהמובילים בתחום והוא אף זכה ב-GQ האמריקאי עבור הניחוחות הטובים ביותר בעולם.
במהלך השנים הוציא המותג לא פחות מ-114 ניחוחות – כך שאין ספק שאם שאתם מחפשים אחר בושם יוקרתי לגבר, אחד מהניחוחות המדוברים יענה על כל מה שאתם מבקשים.

כפתור בדיקת מחיר

TOM FORD
המעצב האמריקאי טום פורד החל דרכו שחקן ובמאי קולנוע אבל עם הזמן הבין שהמקום שלו הוא דווקא בתחום העיצוב ולאחר דרך אותה עבר בתחום, הקים בשנת 2004 מותג הנושא את שמו.  אחד מהבשמים המזוהים ביותר עם המותג היוקרתי הוא בושם טום פורד לגבר, אשר נחשב עד היום לאחד מהבולטים והאהובים. בשמים לגברים נוספים מבית המותג הם הבלאק אורכיד והטובקו וניל (אשר נחשב כיוניסקס).
 

כפתור בדיקת מחיר

Dolce & Gabbana

דולצ'ה וגבאנה הוא בית אופנה יוקרתי אשר הוקם בשנת 1985 על ידי המעצבים האיטלקיים – דומינקו דולצ'ה וסטפנו גבאנה.
בית האופנה חתום על כמה מהבשמים היוקרתיים המצליחים והאהובים לנשים וכמובן, גם לגברים כאשר בין הבשמים הבולטים לגברים של המותג: INTENSO, The One, Light Blue והרשימה עוד ארוכה.

כפתור בדיקת מחיר

Chanel Bleu
שאנל הוא בית אופנה צרפתי, אשר הוקם על ידי קוקו שאנל בשנת 1909 ובתוך זמן קצר מותג כשם נרדף ליוקרה. בשנת 1921 הוציא בית האופנה את הבושם היוקרתי הראשון שלו – שאנל 5 אשר כידוע, הפך לסיפור הצלחה ומאז ועד היום הוציא עוד לא מעט בשמי.
Chanel Bleu אשר הושק בשנת 2010, נחשב לאחד המצליחים שבין בשמי החברה – הבושם משלב ניחוחות של פירות, צמחים ועצים.

כפתור בדיקת מחיר
אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...