סוגי ניחוחות של בשמים יוקרתיים לגבר

בשמים לגברים

תעשיית הבשמים היא תעשייה של מיליארדי דולרים. ולא רק נשים קונות את הבשמים האלה. גם גברים קונים אותם והביקוש לניחוחות גברים גובר. אז היום נדבר על סוגי הניחוחות השונים של בשמי יוקרה לגברים.

סוגי ניחוחות:

  • הדרים: ריחות הדרים נחשבים למרעננים ויש להם ריח חזק המושלם לימי הקיץ. הם מריחים נהדר על גברים ונשים כאחד.
  • וודי: ריחות עצים הם חושניים יותר והם עובדים היטב עם אירועי ערב או ימי חורף.
  • מזרחי: ריחות מזרחיים יכולים להיות גבריים יותר והם עובדים היטב עם אירועי ערב או ימי חורף.
  • פרחוני: פלור

בחלק זה, נסקור את סוגי הניחוחות השונים הזמינים לגברים. נבדוק את סוגי הריחות השונים הזמינים וכן את טווחי המחירים השונים עבור הריחות הללו.

סוגים: ישנן שלוש קטגוריות עיקריות של ניחוחות לגברים – או דה טואלט, או דה פרפיום ואפטר שייב.

חלק זה יספק היכרות קצרה עם סוגי הניחוחות השונים לגברים.

ניחוח הוא תערובת של שמנים אתריים ומרכיבים אחרים, מקבעים וממיסים המשמשים להעניק לגוף האדם, לבעלי החיים, לחפצים ולחללי מחיה ריח נעים. בושם הוא מוצר יוקרתי המשלב שמנים טבעיים או כימיקלים סינתטיים לתערובת ארומטית אשר נעימה לבני אדם. מוצרי ריח נקראים בדרך כלל בשמים או קולנים.

ישנן שתי קטגוריות עיקריות של בשמים: יוקרה ומעצבים. לבשמי יוקרה יש מחיר גבוה יותר מאשר ניחוחות מעצבים מכיוון שהם עשויים עם מרכיבים יקרים יותר כמו פרחים נדירים או שרפים. בשמי מעצבים זולים יותר מבשמים יוקרתיים מכיוון שהם מיוצרים בדרך כלל באמצעות חומרי גלם יקרים וניתן לשווק אותם גם במחיר נמוך יותר בשל הפופולריות של המיתוג שלהם.

ישנם סוגים רבים של ניחוחות לגברים. אחד הפופולריים שבהם הוא או דה קולון. סוג זה של ניחוח הוא תערובת על בסיס אלכוהול. רוב האנשים משתמשים בו כדי לרענן את עצמם והוא יכול לשמש כדאודורנט או כאפטרשייב. ביישום, הוא יחזיק מעמד כשעה לפני התאדות לאוויר. ישנם גם סוגים נוספים כמו או דה טואלט ואו דה פרפיום שהם מרוכזים יותר ובדרך כלל מחזיקים מעמד זמן רב יותר מאו דה קולון.

בשמים משמשים בדרך כלל כדי לשפר את הריח הטבעי של אדם. הם מוחלים בדרך כלל על העור או הבגדים. בשמים מגיעים בדרך כלל בשלוש צורות: או דה פרפיום, או דה טואלט ואו דה קולון.

יש אנשים המאמינים שלבשמים יש השפעה פסיכולוגית על מי שמריח אותם, בעוד שאחרים מאמינים שחוש הריח אינו חזק מספיק כדי להפעיל השפעות פסיכולוגיות כלשהן.

או דה פרפיום מכיל יותר שמני בושם מאשר או דה טואלט ובדרך כלל הוא גם יקר יותר. הוא גם חזק יותר משני סוגי הבשמים האחרונים ומחזיק מעמד זמן רב יותר על העור. או דה קולון קל יותר משניהם, אבל זה עדיין יכול להימשך עד ארבע שעות על העור שלך.

סוגי הניחוחות הפופולריים ביותר לגברים הם טריים, מתובלים, עציים והדרים. ניחוחות גברים מורכבים יותר משל נשים כי הם צריכים להיות יותר גבריים.

5 בשמים יוקרתיים לגבר ששווה לבדוק >>

איך בוחרים בושם לגבר ?

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...