בשמים יוקרתיים לאישה

בושם יוקרתי לאישה

אם אתם מעוניינים להפתיע או לפנק אישה בכל גיל, אחת הדרכים באמצעותן תוכלו לעשות זאת היא באמצעות בושם יוקרתי.
בכדי לבחור בשמים יוקרתיים לאישה, חשוב תחילה להתעדכן ולהכיר את רשימת הבשמים אשר נחשבים ליוקרתיים ולהלן סקירה של הבולטים שביניהם:

Tom Ford

טום פורד הוא מעצב אופנה ובמאי קולנוע אמריקאי, אשר השיק את הבושם הראשון שלו
BLACK ORCHID בשנת 2006. הבושם זכה להצלחה מסחררת והמותג של פורד ביסס את שמו ואת מעמדו בתוך זמן קצר.
לא סתם הבשמים של Tom Ford ממותגים כיוקרתיים, במותג מקפידים לעשות שימוש עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר וגם הליך ייצור הבושם מתבצע תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כפתור בדיקת מחיר

Chanel

מותג האופנה הצרפתי, המתמחה בין היתר גם בעולם: האיפור והטיפוח, הפך כבר לפני שנים רבות לשם נרדף ליוקרה מוצריו מהווים כסוג של סמל סטטוס.
שנת 1921 שהייתה שנת ההשקה של הבושם שאנל 5 (שהינו הבושם הנמכר ביותר בעולם), היא ללא ספק שנה משמעותית ובעלת השפעה על עולם הבשמים, מכיוון שאותו הבושם הנועז והייחודי, קבע סטנדרטים חדשים.

כפתור בדיקת מחיר

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana היא חברת אופנה איטלקית אשר הוקמה בשנת 1985. החברה התפרסמה בזכות כך שעיצבה בגדים לכמה מהזמרות והשחקניות המובילות בעולם ובין היתר: מדונה, איזבלה רוסיליני ועוד.. המותג אשר הפך מהר מאוד לסמל יוקרה בעולם הבגדים, צמח מהר מאוד גם לתחומים אחרים ואחד מהבולטים שביניהם הוא עולם הבשמים.
כיום, ניתן למצוא בפרפומריות השונות לא מעט בשמים יוקרתיים לנשים תחת אותו המותג.

כפתור בדיקת מחיר

Christian Dior JAdore

חברת האופנה כריסטיאן דיור, אשר נקראת כך על שם מעצב העל הצרפתי אשר עומד מאחוריה, מתמחה בייצור מוצרי אופנה, איפור, תכשיטים, שעונים וכמובן גם בשמים.
החברה הוקמה בשנת 1946 וכבר בשנים הראשונות להקמתה הפכה לשם דבר בעולם אופנת היוקרה.
כל הבשמים של דיור נחשבים ליוקרתיים וכולם זכו לאורך השנים להצלחה רבה בקרב נשים רבות ברחבי העולם.

כפתור בדיקת מחיר

Creed Aventus

יש ניחוחות שהם על זמניים והמותג Creed עומד מאחורי כמה מהם. מדובר בבית בישום עתיק במיוחד אשר הוקם על ידי צ'ארלס קריד בשנת 1760 – והדבר המדהים הוא שמאז ועד היום, הוא עובר מדור לדור, במשך לא פחות מ-7 דורות והיד עוד נטויה.
בבשמים של Creed התבשמו כמה מהכוכבים הגדולים שהיו כאן בעשרות (ואפילו מאות) השנים האחרונות וגם בימינו אנו, ניתן להמשיך וליהנות מהבשמים היוקרתיים של המותג.
חשוב להדגיש כי המותג היה מזוהה יותר לאורך השנים עם בשמים לגברים, אך במהלך הזמן, המותג השיק גם ליין לנשים, אשר הפך לסיפור הצלחה.

 אז אם גם אתם לא רוצים להתפשר על פחות מבשמים יוקרתיים עבור נשים, כל שאתם צריכים לעשות, זה להתמקד בבשמים של מותגים אלו.

כפתור בדיקת מחיר
אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...