בושם קריד CREED

לוגו קריד

בכל הנוגע לניחוחות גברים, Creed הוא מותג שבוודאי עשה לעצמו שם בעשורים האחרונים. CREED חוגג השנה 250 שנה להיווסדו עם קו הניחוח האחרון, קולקציית קריד. כיום מובלת החברה צוות מומחים בראשות המייסד והמנכ"ל לשעבר ג'ון ג 'קריד ג'וניור, המפקח על פעילויות השיווק, המכירות וההפצה העולמית של החברה.

זהו ניחוח קלאסי

עם תווי פירות טריים ורמז למושק, מה שהופך אותו לאחד הניחוחות הפופולריים ביותר בכל הזמנים. באופן אישי, אני רואה בכך גורם מרכזי בהצלחת קו הניחוח הראשון של קריד, פרח האביב. עם תווים אמברגריס טיפוסיים של קריד, יש לו יובש מוסקי חזק למדי, אבל יש גם רמז להדרים ותו מעט פרחוני.

הנרי ג'יימס קריד התחיל כעסק משפחתי מנוהל באופן עצמאי, אותו ניהל אז כיצרן חוזים לבשמים וכחייט. ג'יימס והנרי קריד הקימו את האוס קריד בשנת 1855, והפכו אותה לחברה בת 260 שנה שהיא עדיין אחת מחברות הבישום הוותיקות בעולם.

כיום

Creed הוא אחד הניחוחות היחידים הנשענים על ריכוזים גבוהים של שמנים אתרים טבעיים המתקבלים באמצעות חומרים איכותיים, חסכוניים וידידותיים לסביבה. קריד משתמש בטכניקות עירוי מסורתיות המאפשרות להם לשמור על האיכות והאותנטיות המעולים של ניחוחותיהם.

קצרים בזמן? להלן קישורים לקולקציה המלאה :

בושם קריד לגבר
בושם קריד לגבר
בושם קריד לאישה

כפתור בשמים לגברים

כפתור בשמים לנשים

ניחוחות Creed לא עובדים בצורה אופיינית

לא רק שאין להם תוכנית פיתוח, אלא הם משחררים בושם רק כאשר אוליבייה רואה אותו בשל. עבור לקוחות בעלי פרופיל גבוה שרוכשים ניחוח אישי מ- Creed, החברה חותמת על חוזה לפיו הם לא ישחררו פרטים על הניחוח עד לזמן מסוים. המשמעות היא גם שבניגוד לרוב המוצרים המיוצרים בהמונים, עם כמה השקות חדשות מדי שנה, Creed תציג ניחוח חדש אחת לשלוש-חמש שנים, תלוי עד כמה הם מרוצים מהמתכון החדש. בשמים משוחררים רק לאחר שאוליבייה אישר אותם, שלפעמים לוקח עד חמש שנים.

כאשר ענקיות היופי משחררות בדרך כלל איטרציות לאחר איטרציה של ניחוחות מוצלחים

קריד משחררת ניחוחות חדשים רק כל שלוש עד חמש שנים. הוצג בשנת 2010, Aventus נותר הבושם הנמכר ביותר בתולדות קריד, הודות לנוסחת הניחוח הכפולה שלו. בושם זה, שהוצא בשנת 1985, הושווה למגניב המים של דוידוף, אם כי טוויד ירוק אירי הוא ללא ספק באיכות טובה בהרבה ובעל ניחוח גברי במיוחד. זהו ניחוח של Creed שכל בחור צריך לנסות לפחות פעם אחת, מכיוון שהוא אחד הפופולריים והפופולאריים ביותר מכל מוצרי הניחוח של Creed.

Creed Millesime Imperial, שהוצג על ידי אוליבייה קריד בשנת 1995, משדר פרי הדר קל ונשיקת שמש עם רמז להדרים ורמז לארציות. פרח אביב Creed לנשים Creed, המכיל שני ניחוחות: Creed Flower Flower ו- Creed Winter Flower, שניהם לגברים.

הסיפור מתחיל בלונדון בשנת 1716 ובמהלך 200 השנים הבאות

שנמשכו עד שנות השבעים, ריחיו של בית קריד הותאמו לאדם ספציפי. ריחות אלה התערבבו בניחוח הבית של קריד, שנוסד בשנות ה -60 של המאה העשרים על ידי הנרי ג'יימס קריד. זה הוביל לפתיחת האוס קריד בלונדון וזמן קצר לאחר מכן המלכה ויקטוריה העסיקה את קריד כספקית הבשמים הרשמית שלה.

זה לא הסתיים במאה ה -20; הנסיך צ'רלס ודיאנה השתמשו בבושם שלהם באופן בלעדי וקייט מידלטון קיבלה את הבקבוק הראשון של סילאן בשנת 2006

בשנות השבעים של המאה העשרים עברה קרייד לפריס כדי לשרת לקוחות כמו הקיסרית אוג'ני הצרפתית, אשר הניחוח עדיין זמין עבורם.

הניחוח המזרחי החושני והפרחוני הזה עשוי משילוב של ברגמוט, וניל עשיר וענבר, היוצר ניחוח מלא חום ועוצמה, בדיוק כמו האישה שעל שמה נקרא הבושם. הניחוח החדש הזה מתמקד יותר בתמציות תפוחים ואננס ומכיל וטיבר ", אומר ארווין קריד.

Vetiver Millesime

הוא הניחוח מ- Creed שניתן ל- JFK כשהפכה לנשיאת ארה"ב. נשים עשויות להיות מסוגלות גם ללבוש. כמה מהניחוחות הגדולים של קריד בדואר הגברים, אבל אם אתה רוצה להריח ייחודי, נסה זאת. שים לב: בדרך כלל, הניחוח בקלן נמוך יותר מאשר באו דה פרפיום, אך אבנטוס קלן מרוכז ומתאים לגברים ונשים בני בכל הגילאים, אבל גם לנשים.

מבחוץ מעט מאוונטוס 101 ובושם עתיק מאוד

שכביכול מתחיל בשנת 1845. קריד התחילה כמסע שהיה חלק מבית המשפט האנגלי, וסיפק להם עם ביגוד וניחוחות לפי הזמנה. או דה פרפיום זה הוצג לראשונה לשוק באמצע המאה ה -19 ונוצר עבור מלכת אנגליה, המלכה אליזבת השנייה וחצר ביתה. Creed Santal פותחה בשנת 2005 והיא תערובת של מלכות והדר רוחני מהודו, עם תווים של סי שם, ג'ינג'ר, אגוז מוסקט, ציפורן, קינמון וציפורן.

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...