בושם מולקולה – סקירת מוצר

בושם מולקולה

בשמי מולקולה הם אחד המותגים הפופולריים בעולם. הם ידועים בניחוחות הייחודיים ובריחות המורכבים שלהם. סקירת מוצר זו תבחן כמה מהמוצרים הנמכרים ביותר מבית Molecule Perfume.

המוצר הראשון ברשימה שלנו הוא מולקולה 01, שהוא ניחוח שתואר כ"ריח של יער חשוך ולח לאחר גשם". בושם זה מיוצר באמצעות מרכיבים טבעיים ושמנים אתריים. יש לו תווים של אזוב אלון, לבורנום, וטיבר, זפת ליבנה, עץ ארז ומאסק.

אחד המוצרים הפופולריים ביותר מבית Molecule Perfume הוא מולקולה 02 – "ריח של שריפה חשמלית במחסן נטוש". יש לו תווים של אוזון, גומי שרוף ועשן

בושם מולקולה הוא עם ניחוח קליל ונעים מאוד, שאינו משתלט. הוא בושם יוניסקס, בושם לגבר ובושם לאישה.

הוא גם מאוד משתלם, מה שהופך אותו לאטרקטיבי למי שמחפש בושם חדש. החיסרון היחיד הוא שהוא לא מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן כמו כמה בשמים אחרים בשוק.

יש לו ניחוח קליל ונעים מאוד, שאינו משתלט. זה גם מאוד סביר, מה שהופך אותו לאטרקטיבי למי שמחפש בושם חדש. החיסרון היחיד הוא שהוא לא מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן כמו כמה בשמים אחרים בשוק.

Molecule Perfume היא חברת ריח נישה אשר נוסדה בשנת 1999 על ידי שני כימאים. הם יוצרים ניחוחות עם דגש על איכות ומקוריות.

בשמים של Molecule Perfume מיוצרים באמצעות מרכיבים טבעיים והם נטולי אכזריות. החברה מוכרת את המוצרים שלה דרך אתר האינטרנט שלה, בקמעונאים או דרך חנויות מקוונות אחרות כמו Sephora או Nordstrom.

קו המוצרים של Molecule Perfume כולל את הדברים הבאים:

או דה פרפיום -או דה טואלט -או דה קלן -ספריי קלן

בושם מולקולה הנמכר ביותר:

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...