בושם לגבר מומלץ

בושם לגברים מומלץ

קצרים בזמן? 3 הבשמים הכי מומלצים לגברים:

הבושם לגברים אינו נפוץ כמו הבושם לנשים. אבל יש כמה בשמים לגברים ששווה להתייחס אליהם.

ישנם ריחות רבים שהם פופולריים בקרב נשים, אך הם יכולים להיות חזקים או מתוקים מדי לגברים. מסיבה זו, חשוב למצוא ריח שיתאים לגבר בחייך. להלן כמה מהאפשרויות הטובות ביותר שיש:

בחירת בושם לגברים עשויה להיות קשה, אך תוכל להשתמש ב -3 הגורמים העיקריים הללו כדי לעזור לך לבחור את הטוב ביותר.

1) כימיה של הגוף: נכון שאדם אחד אולי לא אוהב בושם מכיוון שהוא אינו מתאים לכימיה של הגוף שלו. אבל, יש כמה בשמים שיהיו אהובים על כולם וזו הסיבה שהם כל כך פופולריים.

בחירת בושם לגברים שונה במקצת מבחירת בושם לנשים. לגברים יש חוש ריח שונה וגם סוג העור שלהם שונה. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הבושם המתאים לגבר שלכם.

כדי לבחור את הבושם המושלם, אתה צריך לדעת מה הוא אוהב. האם הוא מעדיף ניחוחות עץ או פירותיים? האם הוא מעדיף ניחוחות קלים או חזקים? האם הוא אלרגי למרכיבים ספציפיים? כל אלה הן שאלות שכדאי שתשאל אותו לפני שאתה קונה לו ריח חדש.

לאנשים שונים יש כימי גוף שונים ולכן חשוב לברר אם לאדם יש אלרגיות למרכיבים מסוימים לפני שקונים להם בשמים עם מרכיבים אלה.

הגורם החשוב ביותר בבחירת בושם הוא אופן הריח שלו

בשמים אינם מוגבלים לנשים בלבד. כל המינים יכולים להשתמש בבושם, בהתאם לאישיותם ולאירוע.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להבין איזה סוג של ניחוח אתה מחפש – פירותי, מושק, פרחוני, טרי, חריף. בחירת ריח לגברים שונה מבחירת ריח לנשים מכיוון שלרוב יש בו תווים כבדים של מושק או עץ ארז המתעכבים באוויר.

בושם הוא אומנות וזה לא רק על הריח. הוא עוסק גם ברגשות וברגשות שהוא יוצר הן לגבר והן לאישה. הבושם הנכון יכול להפוך יום רע ליום טוב.

בחירת בושם למישהו אחר יכולה להיות קשה מכיוון שיש כל כך הרבה ריחות לבחירה. אם אתה לא יודע איזה ריח הם אוהבים, תצטרך לברר זאת על ידי כך או שאל אותם או על ידי ריח של כמה בשמים או בגדים ישנים שלהם. תוכל גם להשתמש במדיה חברתית כדי לברר איזה בושם הם לובשים. זה יכול להיעשות על ידי עיון בתמונות שלהם, ראיה עם מי הם מפרסמים, עם אילו אירועים הם משתתפים ועם מי הם מתקשרים ברשתות החברתיות.

בחירת הבושם הנכון לגברים עשויה להיות קשה, אך ישנם כמה גורמים שיכולים לעזור לך לצמצם את הבחירות שלך.

ראשית, שקול את האירוע. האם האירוע רשמי או לא פורמלי? זה יעזור לך לבחור ניחוח בעל סוג מסוים של ריח. אם זה רשמי, השתמש במשהו עם ריח קליל יותר. אם זה פחות רשמי, השתמש במשהו יותר אינטנסיבי ורוגע. כדאי גם לחשוב כמה זמן תלבש ניחוח זה. לדוגמה, אם אתה הולך להיות כל היום בעבודה, ייתכן שתרצה להשתמש במשהו שאין לו ריח חזק מדי, כך שהוא לא יכביד על עמיתיך העובדים בקרבתך כל היום. אם האירוע מיוחד או תאריך לילה אז לך על משהו יותר אינטנסיבי או פרחוני

תעשיית הניחוחות ממש מרגשת כרגע בגלל כל החידושים החדשים בתחום. עם זאת, עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, בחירת ניחוח יכולה להיראות כמו מיזם מרתיע.

כדי להקל על ההחלטה שלך, נסה לחשוב על אורח החיים שלך ועל מה שאתה רוצה להשיג בעזרת הריח שלך. למשל, האם אתה רוצה שזה יהיה משהו שיימשך כל היום? האם אתה צריך שזה יהיה גברי? האם יש לך אלרגיות או רגישות באזור זה?

שאלת השאלות הללו תעזור לצמצם את הבחירות שלך ותנווט אותך לקראת החלטה טובה יותר.

הבושם המושלם לגברים הוא כזה התואם את הסגנון והטעם האישי של האדם ותואם את הסביבה והאירוע.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת ניחוח:

-מזג אוויר: האם זה חורף או קיץ?

אירוע: האם זה לילה בעיר, מסיבת משרדים או ראיון?

סגנון אישי: עד כמה אתה צריך להתלבש (מקצועי, מזדמן וכו ')?

-מחיר: מה התקציב שלך? וכמה אתה יכול להוציא על ניחוח?

-סוג עור: האם יש לך עור יבש? האם אתה צריך ניחוח לחות ומרענן?

-קלות שימוש ויישום (למשל, ריח חזק שנשאר): גבר עשוי לרצות שהניחוח שלו יהיה יותר דומיננטי

איך בוחרים בושם לגבר? כנסו למאמר>>

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...