בושם דולצ'ה וגבנה Dolce & Gabbana

לוגו דולצ'ה וגבנה

מותג האופנה האיטלקי דולצ'ה וגבאנה מכניס למקום פרצופים מוכרים וכישרונות לא צפויים במאמץ ניחוחי אדמה שנחזור לקרקע המציאות. ניחוח הנשים משולב עם "הזוהר האיטלקי" ו"המסורת הסיציליאנית "של המותג, המועבר באמצעות יוקרה באמצעות חדשנות המשלבת בין כשרון ים תיכוני. אופנה איטלקית ויצר סרט קצר על יצירת הניחוח הראשון בתולדות החברה, "אוסף הניחוחות לנשים של דולצ'ה וגבאנה". רובנשטיין מתאר את היצירה כך: "השמלה הסיציליאנית היא אחד הבגדים והאביזרים האייקוניים והסמליים ביותר שלנו.

קצרים בזמן? להלן קישורים לקולקציה המלאה :

בושם לגבר דולצ'ה וגבנה
בושם לאישה דולצ'ה וגבנה
כפתור בשמים לגברים

כפתור בשמים לנשים

הבושם הראשון של דולצ'ה וגבאנה הושק בשנת 1992

קולקציית הגברים הושקה באותה שנה וקולקציית בגדי החוף לגברים הושקה בשנת 1992. אחרי מוצר זה הגיעו מוצרים מורשים אחרים, כולל Dolcetto הראשון ו בשמי GABBANA של המותג Euroitalia, שהושקו על ידי D&G באותה שנה. הבושם הראשון, "Dolce et Gabana", שהושק בשנת 1994, זכה בשלושה פרסים בינלאומיים ומשך בעקביות צרכנים להוציא עליו את כספם.

ספורט אחד דולצ'ה וגבאנה

הוא אחד הניחוחות הימיים והספורטיביים הטובים ביותר שיש בחייכם המהירים והניידים. זהו ניחוח המתאים ביותר ומועדף על ידי גברים המבלים את חופשתם על שפת הים. לגברים שאוהבים להמשיך ולשמור על מראה תכליתי באישיותם, זה מבית דולצ'ס וגבאנה הוא החובה – ניחוח עבורם.

כפי שהודגם לעיל

בושם דולצ'ה וגבאנה הוצב בעשרת הניחוחות הטובים ביותר לגברים ונשים בעולם. התווים העיקריים לבושם זה של דולצ'ה וגבאנה הם התווים המתוקים והפרחוניים והתווים החריפים, כמו גם התווים הארציים. אווי דה וי זה עדין מכיל תווים דומים לאלה של דולצ'דס וגבאנו.

דולצ'ה וגבאנה פור הום הן יותר מועדפות נשים, אך למעשה זה מוצר טוב המבוסס על ניחוחות שגברים אוהבים. OZ, Flanker Original Light Blue לא חייב להיות ברשימה זו מכיוון שהוא אחד הבשמים הטובים ביותר לגברים בעולם.

דולצ'ה וגבאנה הציגו את D&G קלן לגברים לאחר ההצלחה האדירה של הבושם Light Blue

עם מגוון עצום של ניחוחות שונים, הוא נחשב לאחד ממותגי הניחוח לגברים הפופולריים והנערצים ביותר שהציג המותג אי פעם. התבונן ברשימת הבשמים הטובים ביותר לנשים וגברים ב- Dolce & Gabana Pour Homme.

בהצלחה מיידית ומתמשכת

דולצ'ה וגבאנה ממשיכות לשחרר ניחוחות וקלן לגברים ונשים מדי שנה. עם יצירתם האחרונה לשנת 2019, הם עבדו עם הבושם המפורסם, שעזר למותג להפוך למתקן בתעשיית הניחוחות על ידי ייצור קלן משגעת נפש. הניחוח הראשון לגבר של המותג נקרא דולצ'ה וגבאנה פור הום וזכה במהרה על ידי אותה האקדמיה. בשנת 1993 זכתה בפרס הראשון על ניחוח הגברים הטוב ביותר אי פעם בטקס פרסי הניחוחות הבינלאומיים. "ניחוח הגברים הראשון" של המותג זכה לשם "דולצ'ה וגבאנה פור הום" וזכה בפרס נוסף זמן קצר לאחר מכן, וגם ניחוח הגברים הראשון של המותג, "פורהום", הוענק על ידי אותה אקדמיה.

לקראת המופע, דולצ'ה וגבאנה השליכו את עצמם להכנות למופעים, והניחו את הבסיס למבטים מאוחרים יותר של דולצ'ה וגבאנה.

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...