בושם אלחרמין Al Haramain

לוגו אלחרמין

בקבוק בושם מפואר זה מלא באלגנטיות שיספק כל ניחוח רצוי לכל אירוע שתרצו לחוות

בקבוקי הבושם המפוארים האלה מלאים באלגנטיות אלגנטית העונה על כל צורך בניחוח או אירוע מבוקש. בקבוקי הניחוח המפוארים הללו מלאים באלגנטיות שיתאימו לכל משאלה או אירוע שתרצו לחוות.

קצרים בזמן? להלן קישורים לקולקציה המלאה :

בושם אלחרמין לגבר
בושם אלחרמין לאישה
כפתור בשמים לגברים

כפתור בשמים לנשים

בושם אלחרמין מבין הבשמים הטובים ביותר לנשים וגברים בשנת 2021

כולל עשרת מותגי הבושם המובילים לגברים ונשים באיחוד האמירויות הערביות. הבושם התקציבי הטוב ביותר לנשים, המכיל בושם סביר שמדיף ריח של מותג מעצבים וניחוח אמין וחדשני המוקיר את אומנות הבישום המשובחת. הבושם לנשים הכי מריח שלנו מגיע בסגנונות שונים, ובוחרים בין המותגים הפופולאריים ביותר כמו לוריאל, שאנל, דיור, סלין ורבים אחרים. הנשים הטובות ביותר מריחות יקר ובושם הנשים הטוב ביותר מריח טוב.

פאוואז ידוע בזבזני הבושם שלו, ורבי המכר שלו מתחננים עם ורדים, לבנדר, רוזמרין, קמומיל, נענע, בזיליקום, לימון, קינמון, ג'ינג'ר ונענע.

5 בשמים מומלצים לגבר לשנת 2021>>

6 בשמים מומלצים לאישה לשנת 2021>>

קניתי לאחרונה גם את Amber Oud Rouge

ואני חייב להודות שאני מכור לזה לגמרי, אז פרגנטיקה צריכה להכניס אותו לרשימת הבשמים באתר שלהם. הניחוח הוא ניחוח עור אלגנטי ועשיר בשוקולד מריר, ואחריו ניחוח כורכום, אשר מכוסה אז בשוקולד עשיר ועשיר – כמו ניחוח עם רמזים לקינמון, ג'ינג'ר, מוסקט, קינמון וג'ינג'ר. אני אטמע כאן סקירה על הבושם המסוים הזה, אבל קניתי אותו לאחרונה. בשמים של Oad הוא ורסצ'ה המזרחי העוד, זהו ניחוח מושק ייחודי שמקורו בעץ למעלה.

זהו הניחוח המזרחי לגברים

ובקהור הוא בדרך כלל מונח כללי המשמש לבושמים וניחוחות בחנות (כיום מקוונת) של ערב הערבית. ב- YouTube, אנו חוקרים את ההיסטוריה של Oud, ממקורותיה ועד למעמדה הנוכחי כבושם הפופולרי ביותר בעולם, ועד פרס הביקורת עטורת הפרסים ד"ר רוברט קגן ב -14 בדצמבר. אגב, לעתים קרובות משווים את Oad Palao ל ניחוח בשם "Oud Ispahan" שמכניס אותו לרשימת ניחוחות הוורדים הטובים ביותר. למעשה, על פי הסקר האחרון של האגודה האמריקאית לבשמים מקצועיים, בושם Ood הוא למעשה ניחוח טוב.

בארה"ב זהו ניחוח ערבי אקזוטי מרגיע שהבסיס שלו פיתח מוניטין כזה שאנחנו פשוט לא יכולים לקבל ממנו מספיק.

בושם Oud

הוא אחד הניחוחות הייחודיים שתמצאו בשוק, לפי שפע האיכות הגבוהה של הגלובוס הישן. אם אתם מעוניינים בבשמי ובושני העוד הטובים ביותר הקיימים כיום.

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...