בושם איב סאן לורן Yves Saint Laurent

לוגו איב סאן לורן

הניחוח הנוצץ הזה הושק בשנת 2016, בהשראת פריז, עיר האהבה העזה. זהו ניחוח נוסף במהדורה מוגבלת שהושק בשם האופנה לציון 40 שנה ל- YSL. טואלט ישוחרר השנה לראשונה בשיתוף פעולה עם לוריאל צרפת במסגרת קו ניחוחות במהדורה מוגבלת שהושק בשנת 2017 לציון 40 שנה ל- Y SL, תוך התמקדות בניחוח סן לורן האיקוני של המותג.

קצרים בזמן? להלן קישורים לקולקציה המלאה :

בושם איב סן לורן לאישה
בושם איב סן לורן לאישה
בושם איב סן לורן לגבר
כפתור בשמים לנשים

כפתור בשמים לגברים

ניחוח נשי זה הושק בשנת 1993 ומצטרף לכמה ניחוחות בולטים נוספים של YSL

ביניהם Black Opium (שמוכר כניחוח הנשים החדש הטוב ביותר בפרסי האופנה בניו יורק בשבוע האופנה 1993) ובושם הבכורה Angel. בהתלהבות מהניחוח המבעבע, ניחוח זה נרכש לאורך השנים על ידי אינספור אספנים. מאז צאתו לאור בשנת 1992 הוא היה אחד הניחוחות המבוקשים ביותר בטווח.

כמה חידושים נוספים של YSL

כולל Black Opium (שנבחרו כניחוח הנשים החדש הטוב ביותר בטקס פרסי האופנה בניו יורק בשנת 1993), הפכו לקלאסיקה מודרנית בעולם הבשמים ונותרו רבי מכר. מספר מהדורות חדשות נוספות מקו הניחוחות של סנט לורן של Y SL (כולל הניחוח הראשון אי פעם מחנות הדגל של המותג בפריס, סנט לואיס) הפכו לבשמים הקלאסיים המודרניים בעולם, נותרו רבי מכר והפכו למרכיבים עיקריים.

ליפא

הוא ז'אנר – שונית המתכופפת בקטגוריית הריח הגברי המסורתי, הנשענת במידה רבה על לבנדר עשבוני וטחב עץ אלון ארצי. לאישה המודרנית והאלגנטית המאמינה בתחילה בנוחות, Elle YSL יצרה את הניחוח העדין והמעודן הזה שנוצר על ידי אוליבייה קרס וז'אק קוואלייה. —- או טואלט זה משלב את כל התווים הנמרצים והחושניים שהייתם מצפים מניחוח בהשראת פריז, כולל פצ'ולי ו מושק. איריס מאי עולה מהבושם העצי והפרחוני, ואילו בסיס האלמוג, הוטיבר והווניל מעניק לניחוח אופי חם. בהשראת אוהבי העיר, את הבושם Mon-ultra הנשי משלימה צ'יפרה לבנה מודרנית של הבושם הארי פרמונט, הזוהר בתווים לבנים של מושק פצ'ולוזי. התווים העליונים הם פריחת ברגמוט, סגול וכתום, ואירוס מאי רוז מהווה את לב הניחוח, עם אלגום וטיבר ובסיס וניל המעניק לו אופי חם יותר, כמו גם רמזים ללבנדר וטחב עץ אלון ארצי.

הושק בשנת 1971 ונוצר על ידי הבושם המהולל סופיה גרוסמן, Rive Gauche הוא אחד הניחוחות הפופולריים ביותר של סן לורן. איב סן לורן, שנוסד בשנת 1970 על ידי הבושם מישל היי, ספד לעיר שתמיד אהבה אותו ותמכה בו ושם חלומותיו עלו באוויר בשנת 1983.

אז אולי תעדיף אוור קל דה טואלט או קלן

אך הבושם מוכתם בפרחים פירותיים, מה שהופך אותו לבושם נינוח וקליל ומושלם עבור לילות דייטים. פריז – פליפו מאמצת את הניחוח הקלאסי של איב סן לורן Rive Gauche ומבליטה את הניחוחות העשירים והארציים שלה ואת תווי הפרחים.

אם ברצונך להשקיע בבושם YSL הראשון שלך

עליך לבחור בצנצנת או בוחן לדוגמא. הם עוזרים לך להחליט אם ניחוח מסוים מתאים לך או לא. וכאשר Libre הוא Le Smoking בצורה של ניחוח, בקבוק הבושם לוכד את הרוח האנדרוגינית של בית האופנה. לפעמים בקבוקי בושם הם הדבר היחיד שתנסו להכריח את עצמכם לאהוב ניחוח מבפנים, אך הם גם אחד הדברים הטובים ביותר בבושם.

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...