איך להבדיל בין בושם מקורי לזיוף?

בדיקת בושם מקורי

כולנו שמענו לא אחת על שוק הבשמים המזויפים, אשר רבים נפלו לו כקורבן וגילו לצערם רק בדיעבד, שהם לא קיבלו את המוצר עליו הם שילמו.
אז בכדי שגם אתם לא תפלו באותה המלכודת, חשוב שתדעו על מה להסתכל ולמה לשים לב בכדי להבדיל בין בושם מקורי לבין זיוף.

להלן מספר דגשים אשר בכוחם להבטיח לכם שמדובר בבושם מקורי והם:

  • מספר האצווה המוטבע על גביהם ומהווה עדות שהם חלק מסדרת ייצור.
  • האריזה – יש לשים לב לצבע האריזה, לצבע הסמל וכמובן, לאיכות ההדפסה על גבי האריזה – כאשר כולם מאפיינים אשר יכולים להעיד על מקוריות.
  • בקבוק הבושם – נראות הבקבוק יכולה גם היא להעיד במידה רבה אם מדובר בבושם המקורי – יש לוודא שהאריזה אחידה ומתאפיינת בצורה שהיא אמורה להיראות וכמובן, שהיא גם בגודל המתאים.
  • המראה והריח – אם הבקבוק אינו אטום, ניתן להתרשם ממראה נוזל הבושם (אשר אמור להיות שקוף ללא גושים או גורמים מעכירים אחרים) וכמובן, חשוב מכל להריח אותו – דגשים אלו יכולים להעיד על מקוריותו.  
  • מחיר – אם מחיר הבושם הינו נמוך במיוחד – דבר זה יכול להוות כנורת אזהרה לגבי מקוריות הבושם, יחד עם זאת, חשוב שתשימו דגש על שאר הפרמטרים אשר מעידים על המקוריות, כי קיים סיכוי שבאמת "נפלתם" על בושם במחיר אטרקטיבי במיוחד.
  • במקרה של רכישת בושם דרך רשת האינטרנט, חשוב לבדוק פרטים לגבי המוכר – דירוג, המלצות וכיוצא בזה. בנוסף, מומלץ לבחון בצורה מעמיקה את מדיניות ההחזרה – כך שבמקרים בהם תבחנו אריזת הבושם כשהיא תגיע אליכם ותחשדו שהיא מזויפת, תוכלו להחזיר את המוצר בצורה פשוטה.

לקנות במקום הנכון
בכדי להבטיח רכישה של בושם מקורי, מומלץ בראש ובראשונה לבחור בתבונה את המקום ממנו רוכשים בושם. כאשר, מקום אמין, בעל שם ומוניטין – כמו חנות בשמים פיזית או אינטרנטית שהינה מוכרת או סניף של רשת פארם, יהווה כבחירה הנכונה ולמעשה, יוכל להקנות הרבה שקט נפשי לגבי המקוריות של הבושם – יחד עם זאת, חשוב כאמור, לא לשקוט על השמרים ולבדוק גם את כל אותם הפרמטרים אשר בכוחם להבטיח במאת האחוזים שמדובר בבושם מקורי.

להשקיע קצת זמן ומחשבה בכדי ליהנות מהתוצאה
אז זה אומנם נכון שבכדי לוודא שמדובר בבושם מקורי, יש צורך לבצע מספר בדיקות מקדימות ולהפעיל כמה שיותר חושים. בסופו של דבר, מדובר בהשקעה משתלמת, מכיוון שמסתובבים בשוק לא מעט בשמים מזויפים, אשר בחלק מהמקרים, יכולים גם לעורר אלרגיות ולהיות פחות בריאים או מומלצים לשימוש.
כאמור, ידע מהווה כוח וברגע שצברתם את כל הידע הנדרש בכדי לזהות בשמים מקוריים, תוכלו לבצע את הזיהוי בצורה קלה ומהירה – וכאן, כמובן, אנו נכנסים לתמונה, בכדי לספק לכם את כל המידע הנדרש אשר יאפשר לכם להבדיל בין בשמים מקוריים למזויפים.

איזה בושם הכי טוב לאישה – הסקירה המלאה>>

איזה בושם הכי טוב לגבר – הסקירה המלאה>>

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...