איך בוחרים בושם לגבר?

איך בוחרים בושם לגבר

בושם לגבר מהוה את אחת מהמתנות הפופולאריות, עבור גברים בכל הגילאים – בסופו של דבר, כיום, רוב הגברים משתמשים בבושם ולכן, מדובר במתנה אשר איננה טומנת בחובה "סיכונים" או "הימורים".
אם החלטתם לקנות בושם לגבר, מדובר כמובן, רק בהחלטה ראשונה מתוך מספר החלטות אותן תדרשו לקחת, כאשר, בשלב הבא, תצטרכו להחליט איזה בושם לגבר אתם רוצים לקנות – וכידוע, היצע האפשרויות הינו רחב במיוחד.  
בכדי לנסות ולבצע את הבחירה המיטבית בבושם לגבר, מומלץ בשלב הראשון, לגשש או לחטט (אם זה מתאפשר) בארון הבשמים של אותו הגבר, על מנת לוודא מהם הריחות המועדפים עליו ובאלו בשמים הוא משתמש – כדאי לבדוק אם יש לו מותגים אשר נחשבים כמועדפים עליו.
אפשרות נוספת, היא כמובן, להיוועץ במישהו הקרוב לאותו גבר – בת זוג, בן או בת משפחה, בכדי לקבל את אותו המידע הרלוונטי – מדובר במידע רב ערך אשר יכול לסייע בהתמקדות בבשמים המתאימים.

טיפים אשר יכולים לסייע בבחירה
אחרי שאספתם את הרקע הראשוני לגבי הטעם והעדפות של אותו הגבר לגבי בשמים, ישנם מספר טיפים אותם תוכלו ליישם על מנת לבצע את הבחירה הטובה ביותר ובין היתר:

  • איסוף מידע – נסו לאסוף כמה שיותר מידע לגבי בשמים חדשים, אשר נחשבים למומלצים עבור גברים. לגבי מותגים אשר נחשבים למובילים בעולם הגברים ולמעשה, נצלו את הגישה לכל סוג אחר של מידע, אשר יוכל לסייע לכם בקבלת ההחלטה.
  • להריח כמה שיותר סוגים – הדרך הטובה ביותר לבחירת בושם, עוברת בהרחת כמה שיותר סוגים. כמובן, שאם אתם יוצאים למסע "הרחות" שכזה, אל תשכחו להתרחץ לפני, על מנת שתוכלו להתרשם מהריח של הבושם על העור בצורה המיטבית.
  • תכנון התקציב המיועד למטרה – תכננו מבעוד מועד, מה גובה התקציב אותו אתם מעוניינים להקצות עבור המטרה – גובה התקציב יסייע לכם להתמקד באפשרויות הרלוונטיות ויקל עבורכם את הבחירה.
  • התאמת הבושם לאופי – בושם מעיד בדרך כלל לא מעט על הגבר אשר משתמש בו. לכן, אם מדובר בגבר יותר נועז ניתן לבחור עבורו בושם מיוחד ובעל ריחות דומיננטיים יותר. אם מדובר בגבר שהוא בעל אופי רגוע, ניתן לבחור עבורו בושם בעל ריח הנחשב לעדין וסולידי יותר.

יישום הטיפים הללו, יסייע לכם לא מעט בבחירת בושם לגבר, אשר יתאים לו ויענה על שביעות רצונו. יחד עם זאת, תמיד כדאי להוסיף לבושם (כמו גם לכל מתנה אחרת אותה אתם בוחרים לקנות), אפשרות החלפה – כך, שאם מסיבה כזאת או אחרת, הבושם לא יקלע לטעמו של אותו הגבר, תהיה לו אפשרות להחליף אותו.

אם גם אתם תרים אחר בושם לגבר, כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים והמידע על כל הבשמים החדשים, המותגים והאפשרויות המוצעות לכם – מידע, אשר יוכל לסייע לכם במידה רבה בביצוע הבחירה.

קטלוג בשמים
אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...