איזה בושם מושך גברים?

בושם מושך

במחקר חדש, מדענים מציעים שאנשים הנמשכים לגברים יכולים לקלוט את הריחות הגבריים של גברים. כאשר אישה חשה בריח הזיעה שלה, גם גברים מריחים אותו, על פי מחקר של חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו.

גופנו מייצר ריחות טבעיים כדי למשוך את המין השני, ואם תוסיפו להם רק כמות קטנה של בושם, בנות יכולות להיות בלתי ניתנות לעמידה בפני גברים. על ידי ערבוב פרומונים טבעיים עם קלן מעודן ומעודן, תוכלו ליצור את הניצוץ שנשים צריכות למשוך תשומת לב. אם אתה באמת רוצה לתפוס את ההרגשה של אישה שאתה נמשך אליה, ישנם כמה ריחות מדהימים שיכולים לעזור לך לעשות זאת.

לקבלת מדריכי טיולים נוספים הרלוונטיים לקלן, עיין ברשימת הריחות שגברים מריחים במיוחד, ובמדריך המדריך הטוב ביותר לקלן לגברים ונשים.

אם אתם מחפשים בושם לגברים

חשוב להקדיש זמן למציאת בושם שמתאים לכם ולהתחיל לבחור ניחוח שתוכלו ללבוש בנוחות. השתמש בבשמים שנועדו למשוך את כל מה שאתה רוצה, בין אם אתה מעוניין בגבר, אישה או כל מי שביניהם. אם בן הזוג או האהבה שלך רגישים לריחות, השתמש בריחות עדינים או במוצרים נטולי ניחוח. או השתמש בניחוח עם ניחוח אופייני שרצית להזכיר לאדם שייזכר.

האזור המעניין ביותר, לעומת זאת, הוא המסר המועבר על ידי ניחוחות טבעיים שאינם נושאים מסר ואין להם מאפיינים ספציפיים כגון פרומונים.

חברות רבות מייצרות פרומונים ובשמים לשני המינים, אך גברים רבים מכילים יותר אנדרוסטנון וכימיקלים דומים.

יש אנשים שנוטים להימשך לריח הטבעי של האדם

אבל אתה לא צריך לעשות הרבה תוספת כדי למשוך מישהו. רוב הניחוחות של הנשים מושכים ביותר מכיוון שיש להם ריח מתוק ורך שיכול למשוך אנשים רבים באופן מיידי. אם אתם מחפשים ניחוח ויראלי ועוצמתי מאדם שמשקף את אישיותו, תוכלו לפנק אותו בכך. בפרט, חלקם יכולים למשוך בשמים עלים או על בסיס עץ בעלי כוח רב.

הריח שאתה לובש משפיע על דברים רבים

כולל האופן בו גברים תופסים אותך, אך הדרך הטובה ביותר להפיק יותר מהפרומונים בושם או בבושם היא לדעת מה אתה רוצה. מעטים מבשמים שיכולים לשמור על גבר קרוב כי הריח שלהם כל כך מפתה או בגלל שהריח חזק. בין אם פרומונים ובין אם קלן וניל: ניחוחות מסוימים גורמים לאישה לרצות לעצור ו"להתקרב.

יש הרבה בשמים בשוק, אבל יש כאלה שהם "הבושם הטוב ביותר" לנשים כדי למשוך גברים. שם הוא אפילו ניחוח טוב שיכול לגרום לאישה להדליק אותך, וזה יכול להיות בושם של אישה או גבר.

כמה מהריחות הנעימים שיכולים להדליק ילדה כוללים ריחות ופרומונים טבעיים, וחלקם מהם אפילו לא גורמים למשיכה פיזית.

אם אתה רוצה למשוך את תשומת ליבו של מאהב, נסה את אופוריה מאת קלווין קליין, בושם שמדיף ריח של פירות וסחלבים אקזוטיים. תרסיס אחד עד שלושה של הפרומונים של זה ניתן למרוח בושם על הצוואר והחזה, ממש כמו קלן רגיל.

אפשרות נוספת היא בושם שמטרתו לחקות את הריח של נשים בגילאי 17 עד 24. הבשמים הנשיים המפורסמים שלה הם ניחוחות נפיצים באותה מידה שהם חזקים , נועז וחושני.

על פי כמה גברים…

אישה המשתמשת בבושם עם ניחוח מאסק יכולה להעביר ריח כה חזק עד שהוא מאתגר את הגבר לכבוש את לב האישה. זהו סוג בושם מעניין ומסתורי באמת שאם נהיה כנים הוא יכול להיות מעניין מאוד גם לגברים. הארומה מאוד חושנית, חמה ומעט מתוקה, מה שהופך אותה לאטרקטיבית מאוד עבור נשים שלובשות את הבושם בניחוח הווניל הזה. יש גברים שאוהבים את הניחוח של חבצלות ונשות העמק, אבל יש כמה ניחוחות יפים ועדינים באמת, שהם תערובת של וניל עם גימור חם ומפולפל.

הנה רשימה של הבשמים הטובים ביותר לנשים שגורמים לגברים לזכור אותם. מעורר תיאבון ומעורר תיאבון, הבושם הזה לנשים, שגברים לא יכולים לעמוד בפניו, יהיה חווית הריח הבלתי נשכחת.

6 בשמים מומלצים לאישה>>

לא משנה איזה ניחוח אתה לובש

הריח הוא חוש חזק והשילוב של הניחוח והבושם הנכונים בהחלט יביא אותך מכור וחם על העקבים שלך בתוך זמן קצר. גם אם אינך רואה את הפרומונים בקלן, אתה יכול להיות בטוח שהריח עדיין תומך בך? אם נוח לך עם הריח, תרגישי טוב ובטוח, כי זה הניחוח הכי טוב שיש לעולם להציע, ונעים לך להריח. עם ניחוח אטרקטיבי מהעולם הזה מגיע הניחוח הכי חזק לגברים שיתפוס אותך כבר מההתחלה.

אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...