איזה בושם הכי טוב לגבר?

בושם טוב לגברים

עולם הבשמים לגברים התפתח משמעותית בשנים האחרונות, כאשר, עוד ועוד מותגים וגם כאלו אשר ייצרו עד לא מזמן רק בשמים לנשים, החליטו לעשות מעשה ולהוציא ליינים גם לגברים. כך שכיום, כל מי שמחפש בושם לעצמו או כל מי שמחפש בושם מתנה לגבר, עתיד לגלות מגוון רחב במיוחד של אפשרויות – המתאפיינות בניחוחות שונים ומשווקות לקהלים שונים – צעירים, מבוגרים, בליינים וכו'.
מכיוון, שבהליך בחירת בושם, אין באמת שום סיבה להתפשר על פחות מהבושם הכי טוב – ובמקרים רבים דעת הרוב בהחלט יכולה להיחשב ולהשפיע על הבחירה, להלן מספר המלצות על בשמים לגברים – כאשר, המשותף לכולם טמון בעובדה שכולם נחשבים לטובים:

Y LIVE

בשנת 2017 הושק הבושם Y של איב סן לורן ותוך זמן קצר הוא הפך לסיפור הצלחה בקרב גברים רבים בעולם וכך גם בישראל.
בעקבות ההצלחה הגדולה, הושק 3 שנים מאוחר יותר Y LIVE בושם או דה טואלט אינטנס, המהווה כגרסה חדשה ל-Y ונחשב כבושם עוצמתי וייחודי בפני עצמו.
מבחינת תווי הבושם – בתו העליון של הבושם, אגס ואשכולית. בתו הלב, תפוז ובתו הבסיס וניל וקקאו.

כפתור בדיקת מחיר

EROS

בושם חדש מבית המותג האהוב והיוקרתי ורסאצ'ה – אשר אחראי על לא מעט מהבשמים האהובים ביותר עבור גברים. הבושם החדש משלב בתוכו תווים עדינים ביחד עם תווים ההדריים והתוצאה באה לידי ביטוי בשילובים מיוחדים של מנדרינה, לימון עם תפוח ווניל. מבחינת התווים, אז בתו העליון יש מנדרינה, לימון, שמן מנטה ותפוח. בתו הלב, תמצית מרווה ופרח גרניום ובתו הבסיס פצ'ולי, עץ אלמוג, וניל וטיבר.

כפתור בדיקת מחיר

Givenchy Gentelmande

ג'יבנשי לגבר, מהווה כבר שנים רבות כאחד מהבשמים האהובים על גברים בכל רחבי העולם. הגרסה החדשה והרביעית במספר, מתאפיינת בניחוח פרחוני, מתובל ועצי.
מבחינת תווים, בתו העליון, פלפל שחור, זרעי כוסברה ופרחי גרניום. בתו הלב, פרח האירוס, קקאו ותמצית עץ הארז ובתו הבסיס, פצ'ולי וסנדלווד.

כפתור בדיקת מחיר

ICED

בושם פופולארי ואהב מבית הוגו בוס. ניחוחות הבושם טומנים בחובם שילובים בין תה בר, מנטה קפואה ועלי טיבר. התוצאה באה לידי ביטוי בבושם רענן ואנרגטי, אשר אהוב ומתאים במיוחד לגברים צעירים, אשר אוהבים ניחוחות נועזים וייחודיים.

כפתור בדיקת מחיר

Code Colonia

בושם לגברים מבית מותג העלית ארמני. הבושם מתאפיין בניחוחות מרעננים, הנובעים משילוב בין פירות הדר, מרווה ותווים פרחוניים כמו פריחת תפוז.
הבושם מהווה סיפור הצלחה בקרב גברים אשר גם בלבוש שלהם וגם בבושם אותו הם מתיזים, מבקשים לא להתפשר על איכות ועל אלגנטיות.

כפתור בדיקת מחיר

Nuit d'Issey Bleu Astral

בושם לגברים מבית מעצב העל היפני, האהוב Issey Miyake. הבושם המתאפיין בניחות תבליני, הושק בשנת 2017. התווים העליונים של הבושם הם גד וליים. התו האמצעי הוא העור ותווי הבסיס הם עץ ענבר ותמציות עץ.

כפתור בדיקת מחיר
אורן רצון

אורן רצון

"הבושם שלכם הופך אתכם לאטרקטיביים"

חשוב לדעת

חוש הריח הוא אחד החשובים מבין חמשת החושים. … לבשמים יש כמות עצומה של פרומונים ויכולים להפוך אתכם לאטרקטיביים לאנשים, ולהבטיח שהרושם הראשוני הנ"ל והרושם המתמשך יהיו נעימים ובלתי נשכחים.

סקירות נוספות

המלצות וטיפים...